Web Sitemize,
Hoşgeldiniz ...

Görsel ürün kataloğumuzda, zengin ürün çeşitlerimizle ilgili tüm ayrıntıları güncel olarak bulabilirsiniz.

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz, yüksek kalite normlarında üretilirken Azo-Boyar Maddesi standartlarına da uymaktadır. Ayrıca tüm metal aksesuarlarımız nikel free olarak üretilmektedir.

Non-Woven ile etiket sistemlerinde Türkiye pazarında, özellikle erkek giyimde uzmanlaştık.
Her ölçüde Non-Woven şeritlerini ihtiyaca göre müşterilerimize baskılı veya baskısız olarak sunmaktayız.

HOT-FIX NEDİR ?

HOTFIX Motifleri, özellikle bayan giyiminde modanın en önemli unsurlarından biridir. Sıcak baskı yöntemi ile giyisi üzerine uygulanmaktadır.+ Kataloğa Git ...

Tekstil Aksesuarları

Düğme, Fermuar, Metal Aksesuar, Dantel, Lastik gibi geniş aksesuar çeşitlerimiz Avrupa standartlarında üretilip, zengin ürün yelpazemizde sunmaktayız.

+ Kataloğa Git ...

Keskin Dış Tic. Tekstil Tur. ve Müm. Ltd. Şti.

2001 yılında kurulan firmamız, ilk günden bu yana ağırlıklı olarak Avrupa tekstil aksesuarları pazarının ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde ürünlerini geliştirerek bu pazarda saygın bir yer edinmiştir.
Yoğun çalışmalarla geçen yılların tecrübesi, müşterilerimizle kurduğumuz sağlam ve sıcak diyalog ile birleşince, firmamızı her koşulda güvenilir bir iş ortağına dönüştürdü.
Kapsamlı müşteri portföyümüzün temel esasını da bu oluşturmaktadır. Çağımız koşullarına uygun olarak gelişen bilgi ağımızla hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyoruz.
Uzun yıllardır Erkek Giyim sektöründe önemli yere sahip firmalarla çalışmaktayız.
Her geçen gün bir üst basamağa taşıdığımız standartlarımızı, artan tecrübemizle birlikte müşteri odaklı,hızlı, kaliteden ödün vermeyen bir hizmet anlayışına dönüştürdük.